HİZMETLERİMİZ
Isı İzolasyonu
Isı İzolasyonu ISONEM THERMAL PAINT yüksek performanslı, düşük ısı iletkenlik değerine sahip, NASA tarafından Uzay shuttle programı çerçevesinde geliştirilmiş seramik mikro kürecikleri içeren, elastomerik reçine esaslı, iç ve dış cephede ısı ve su yalıtımı...
 
tümü »
 
Su İzolasyonu
Su İzolasyonu En son teknolojide geliştirilmiş yeni nesil yalıtım ve zemin kaplamasıdır. Özelliklerinden dolayı birçok yalıtım ve zemin kaplamasının yerine tek başına kullanılır.
 
tümü »
 
 
Ses Yalıtımı
Ses Yalıtımı Ses engellemeye ve azaltmaya yarayan akustik boya ISONEM ANTI SOUND PAINT, sesi en iyi şekilde absorbe edecek ve yalıtacak şekilde tasarlanmıştır.
 
tümü »
 
Poliüretan Köpük
Poliüretan Köpük Pöliüretan: Poliol ve Poliizosiyanat'ın oranlayıcı yüksek basınçlı makineler ile püskürtülmesi sonucu oluşan iki bileşenli sistemdir.
 
tümü »
 
 
Polyurea Kaplama
Polyurea Kaplama Polyurea coating ( polyamin kaplama ) son yıllarda endüstriyel sanayide flexible ve fast cure ( hızlı kürlenme ) özelliği ile ek yersiz tatbik edilmesi, kaplama yapılacak alanın yüzeyi düzgün olmasa dahi mükemmel bir şekilde tatbik ediliyor olması...
 
tümü »
 
 
 
 
 
Pro WEB