ISONEM UNI CLEAN
Hızlı Erişim
» Ürünler
» Ürün Grupları
- Su Yalıtımı
- Özel Boyalar
- Endüstriyel Kimyasallar
- Hazır Sıva ve Harçlar
- Zemin Kaplamaları
» Sprey Ürünleri
- ISONEM ANTI FIRE SOLUSYON
- ISONEM ANTI ICE
- ISONEM ANTI KÜF
» ISONEM UNI CLEAN
 
 
Ürün ile İlgili Açıklama

YÜZEY TEMİZLEYİCİ

ISONEM UNI-CLEAN her türlü seramik uygulamasında, karo üzerinde kalan derz kalıntılarını hızlı ve etkili bir şekilde temizlemek ve çıkartmak için geliştirilmiş genel amaçlı bir temizleyicidir. Boyama işleminden önce metallerin hazırlanması, metal yüzeylerdeki kirin yağın ve pasın çıkartılması amacıyla kullanılır. Banyolar, mutfaklar ve odalardaki kiri aşınmaya neden olmadan ve paslanmaz çelik ve plastik yüzeylere zarar vermeden çıkartır. Derz temizleyici olarak yalnızca taş, porselen, seramik veya pişirilmiş kilden yapılmış yol döşemeleri veya karolarda kullanılmalıdır. Metal temizleyici olarak kullanımında ise alüminyum, demir, çelik, bronz, bakır, pirinç, kadmiyum kaplama ve kurşun üzerinde tavsiye edilir.

UYGULAMA YÖNTEMİ: Püskürtme, daldırma, fırça ile.

UYGULAMA:
Ürün direkt olarak temizlenecek yüzeye uygulanır.(Derz araları, sıva kaplamalar, metal yüzeyler, işlenmekte olan parçalar, vb.) Maksimum 2-3 dakika süre ile nüfuz etmesi beklenir.

Bir sünger veya bez ile silinerek yağ, kir, pas, leke vb. çıkartılır. Kirin zor çıkması durumunda uygulama tekrar edilmelidir ve bir fırça veya benzeri bir materyal ile ovalanmalıdır.

Derz temizliğinde yüzey bol su ile iyice durulanmalıdır. Metal temizliğinde temizlik sonrası derhal koruyucu madde uygulanmalıdır.

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR:
Uygulandığı ekipman aside karşı dirençli materyalden yapılmış olmalıdır. Ürünün küçük bir alanda test edilmesi önerilir. Koruyucu tedbirler alınız, gözlük ve eldiven takınız. Ürün gözleri ve cildi tahriş eder, gözle temas halinde derhal gözleri yıkayınız ve doktora başvurunuz.

Sarfiyat

:

Uygulamaya göre değişken

Ambalaj

:

0.5 Lt. Ve 5 Lt. Plastik ambalaj

Raf Ömrü

:

12 ay

 
 
 
Bu Gruba Son Eklenen Ürünler
  ISONEM ANTI KÜF
  ISONEM ANTI ICE
  ISONEM ANTI FIRE SOLUSYON
   
 
 
 
Pro WEB