ISONEM HYBRID
Hızlı Erişim
» Ürünler
» Ürün Grupları
» Su Yalıtımı
» ISONEM HYBRID
- ISONEM MS POLYMER
- ISONEM SB SÜPER BİLEŞEN
- ISONEM BE 89
- ISONEM M 36
- ISONEM FLM KOT
- Özel Boyalar
- Endüstriyel Kimyasallar
- Hazır Sıva ve Harçlar
- Zemin Kaplamaları
- Sprey Ürünleri
 
Sonraki »
 
Ürün ile İlgili Açıklama

YENİ NESİL YALITIM VE ZEMİN KAPLAMASI

ISONEM HYBRID en son teknolojide geliştirilmiş yeni nesil yalıtım ve zemin kaplamasıdır. Özelliklerinden dolayı birçok yalıtım ve zemin kaplamasının yerine tek başına kullanılır. Renkli oluşu, işçiliğin kolay ve pratik oluşu, ıslak ve nemli yüzeylere uygulanabilmesi, her türlü hava koşullarında ( yaz-kış ) uygulamaya elverişli olması, UV ve güneşten, insan ve araç trafiğinden etkilenmemesi; En önemlisi ise çabuk ve hızlı kurumasından dolayı şimdiye kadar geliştirilmiş en başarılı üründür. Bu ürünün geliştirilmesinde birçok markanın yalıtım ve zemin kaplama ürünleri incelenmiş ve bu ürünlerin uygulamalarında yaşanan sorunlar, güçlükler ve eksiklikler uzmanlarımızca gözlemlenerek yaşanan sorunları ve eksiklikleri ortadan kaldıracak ve birçok ürünün yerini tek başına dolduracak yeni nesil ISONEM HYBRID üretilmiştir.


ISONEM HYBRID KULLANIM ALANLARI:

 • Teras ve çatı yalıtımında,
 • Temel ve Perde yalıtımında,
 • Su deposu, yüzme havuzu, süs havuzlarında,
 • Islak hacim,banyo ve balkonlarda,
 • Yürüme yollarında, park ve bahçe zeminlerinde,
 • Otopark zeminlerinde, asfalt yollarda,
 • Fabrika ve depo zeminlerinde,
 • Meyil şapı olmayan su göllenen çatılarda,
 • Gölet ve sarnıçlarda,
 • Eski veya sorunlu yalıtımların üzerlerinde ( membran, shingle, zift,asfalt vb )


ÖZELLİKLERİ/AVANTAJLARI:

 • Ayrıca koruyucu şap ve beton gerektirmez
 • Çabuk kurur (1 saat)
 • Kopmaz, çatlamaz, kabarıp yüzeyden kalkmaz.


UYGULAMA ŞEKLİ:

YÜZEY HAZIRLIĞI: Uygulama yapılmadan önce yüzeyler, yağ, toz, kir vb. yabancı nesnelerden temizlenmelidir. Yüzeyde varsa tamir edilecek yerler ISONEM MS MORTAR ile tamir edilmelidir. Yalıtım yapılacak yüzeylerin temizlenmesi için önceden su ile yıkanmalı ve ardından ISONEM HYBRID uygulanmalıdır. Tozuma olan yüzeylerde ise astar olarak ISONEM D10 süper yapıştırıcı aderans arttırıcı ile önceden yüzey astarlanmalı ve astar kurumadan hemen ISONEM HYBIRD uygulaması yapılmalıdır.

UYGULAMA: ISONEM HYBRID iki bileşenden oluşmaktadır. Birinci bileşen renkli koyu kıvamda akrilik polymerden oluşan sıvı hybrid. İkinci kısım ise yine toz polimer ve hidrolik çimento ve sertleştiricilerden oluşan toz hybrid dir.

Temiz ve büyük bir kaba önce renkli sıvı hybrid (6,5 kg) konularak üzerine 3 lt temiz su ilave edilerek 2 dakika karıştırılır. Daha sonra hazırlanan bu sıvı karışıma (16.5 kg) toz hybrid yavaş yavaş dökülerek 400 devir karıştırıcı matkap ile içinde topak kalamayacak şekilde karıştırılır ve kullanıma hazır hale getirilir.

Karışım hazırlandıktan sonra 2 dakika dinlendirilir. Hazır olan bu karışım uzun tüylü fırça ile önceden hazırlanmış yüzeye tek yönde sürülür. Genellikle iki kat uygulama önerilir. İkinci kat uygulama ilk kat yapılan uygulamanın tersi yönünde sürülmelidir. Uygulama esnasında ve sonrasında yağmur, su ve mekanik yük ve darbelerden 24 saat korunmalıdır.

SARFİYATI: 1 kg/m² tek kat uygulama İki kat uygulamada 2 kg/m² dir.

AMBALAJ: 16,5 kg toz hybrid PE kova + 6.5 kg sıvı hybrid plastik kova: 23 kg set

RENK: İstenilen renklerde üretilir.

 
 
 
Bu Gruba Son Eklenen Ürünler
  ISONEM FLM KOT
  ISONEM M 36
  ISONEM BE 89
   
 
 
 
Pro WEB