ISONEM SS SOIL HARDENER
Hızlı Erişim
» Ürünler
» Ürün Grupları
- Su Yalıtımı
- Özel Boyalar
- Endüstriyel Kimyasallar
- Hazır Sıva ve Harçlar
» Zemin Kaplamaları
- ISONEM ASFALT PAINT
- ISONEM PU FLOOR
- ISONEM DS
- ISONEM BD
- ISONEM SEAL HARDENER
» ISONEM SS SOIL HARDENER
- Sprey Ürünleri
 
 
Ürün ile İlgili Açıklama

TOPRAK YÜZEY SERTLENDİRİCİ

Her türlü toprak ve agreganın kararlı hale getirilmesi katılaştırılması, sertleştirilmesi veya tozuma önleyici solüsyon olarak kullanılan ekolojik bir solüsyondur.Toprak veya agregaya uygulanmasının hemen ardından ISONEM SS kopolimer molekülleri agrega veya toprakla birbirine düz ve çapraz bağlar oluşturarak uzun nanopartiküller haline gelir. Uygulama esnasında içine katılan su oranı toprak ve agregadan buharlaşıp çekildiğinde uzun ömürlü ve suya dayanıklı esnek katı madde matrisi oluşturur. Kürlenmesinin ardından tamamen saydam hale gelerek doğal örtüyü hiç dokunulmamış gibi görünmesini sağlayarak doğallığını korur.

KULLANIM YERLERI: Üzerinde kaplama olmayan toprak yollar. Şantiye alanları ve yolları. Ağır taşıt yolları. Yol temeli ve alt temeller. Depo ve stok yığınları. Enerji santralleri. Helikopter test pisleri. Havalanı apronları. Maden tortuları ve sahaları. Arazi iyileştirme. Şantiye park alanları. Park alanları. Otoyol banketleri. Şev ve banketler. Orman yolları. Tarımsal erişim yolları. Sınır devriye yolları. Golf sahaları ve yürüyüş yolları. Park ve rekreasyon alanları. Depolama alanları ve göletlerde.

UYGULAMA ŞEKLİ: ISONEM SS kullanıma hazır konsantre bir solüsyondur. Uygulama yapılacak alan tamamen kuru olmalı ve içerisinde su barındırmamalıdır. Uygulama yapıldıktan sonra 72 saat yağmura karşı koruma altına alınmalıdır. Uygulama sıcaklığı 4°C altında olmamasına dikkat edilmelidir. Uygulama yapılacak toprak yüzey asgari %95 değerine kadar sıkıştırılmalıdır. Sıkıştırma işlemi bitirildikten sonra yüzey gerilmesini ortadan kaldırmak penetrasyon derinliğini arttırmak için önceden 2.5 lt/m² olacak şekilde yalnızca su ile ıslatın. Yüzeye solüsyon uygulanması eşit miktarda her yere olacak şekilde ve yavaş yavaş püskürtülmelidir.


TEKNİK ÖZELLİKLER:

Kimyasal Kompozisyon: Vinil akrilik kopolimer emülsiyon

Görünüşü: Beyaz emülsiyon

Katı Madde: 50±1,0

pH: 4-

Vizkosite (25°C,Br.): Min. 500 cps.

Mekanik Stabilite: Çok iyi

 

AMBALAJ ŞEKLİ: 1lt, 5lt, 10lt, 20lt, 30lt, 200lt, 1000lt PE ambalajlarda

RAF ÖMRÜ: 12 ay orijinal ambalajında,

RENK: Süt Beyaz kürlendikten sonra şeffaf ve istenildiğinde renklendirilebilir.

PM 10 & PM2.5 Uyumlu (2.5 mikron ve üzeri boyuttaki tehlikeli toz parçacıklarını durdurur.)

Yanmaz ve uçucu madde içermez.

Ekolojik ve çevreye duyarlıdır.

 
 
 
Bu Gruba Son Eklenen Ürünler
  ISONEM SEAL HARDENER
  ISONEM BD
  ISONEM DS
   
 
 
 
Pro WEB